GASTRONOMIA

AUTOMATY VENDINGOWE DLA GASTRONOMI - WYNAJEM, DZIERŻAWA

Profesjonalne automaty do kawy, ekspresy na kawę ziarnistą, mieloną w kapsułkach  i rozpuszczalną

 

KAWA, KAWA FLAT WHITE, NAPOJE CZEKOLADOWE I FRAPPE


Dla wszystkich lokali gastronomicznych, dużych i małych przygotowaliśmy specjalną ofertę. Niezależnie od tego czy jest to kawiarnia, cukiernia czy restauracja - w każdym lokalu może być dostępna gorąca aromatyczna kawa Lavazza, Jacobs, Nescafe, subtelna czekolada Nestle czy orzeźwiająca herbata Nestea, której przygotowanie zajmie niespełna 20 sekund.

Zapoznaj się z szeroką kompleksową ofertą dzierżawy maszyn do serwowania Nescafe. W naszej ofercie posiadamy niewielkie automaty, które idealnie wpasują się w każde miejsce. W zależności od upodobań, mogą wydawać kawę w ekologicznych kubkach papierowych, tradycyjnych plastikowych lub nalewać ją do filiżanek.

Wykorzystaj doświadczenie i profesjonalizm Lavazzy, Nescafe i Jacobsa w przygotowaniu i podawaniu kawy.

Nasza oferta:

- świetnie zaopatrzone automaty do kawy Table Top
- doskonała kawa od włoskiego espresso po flat white w dużym papierowym kubku z wieczkiem
- proste w obsłudze i estetyczne ekspresy oraz automaty
- regularnie uzupełniane automaty
- infolinia serwisowa czynna od 8:00 do 16:00 przez 7 dni w tygodniu

 

DZIERŻAWA AUTOMATÓW I EKSPRESÓW

PO CO INWESTOWAĆ? LEPIEJ DZIERŻAWIĆ I DOSTOSOWYWAĆ SPRZĘT
DO WŁASNYCH POTRZEB

 

Za znacznie mniejsze pieniądze niż sądzisz możesz wyposażyć swój lokal w pełni profesjonalny sprzęt do przyrządzania znakomitych napojów o dużej wydajności. Możesz wybrać w dzierżawę jedno z naszych urządzeń.


Ze swojej strony zapewniamy świadczenie usług serwisowych - sprawujemy opiekę techniczną nad urządzeniem, dostarczamy produkty do maszyn, materiały reklamowe takie jak cenniki, serwetki, łyżeczki i inne.


Zapraszamy do wypełnienia naszego formularza zgłoszeniowego który można złożyć bezpośrednio z naszej strony (kontakt) lub dzwoniąc do firmy RAFAGO (32 / 203-75-78).

Wszystkie formalności związane z wydzierżawieniem maszyny załatwiamy bezpośrednio u klienta - szybko, wygodnie i bez straty czasu!

 

powrót

 

 

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.