PRODUKTY

PRODUKTY

JAKOŚĆ NAPOJÓW I PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH W AUTOMATACH RAFAGO

Napoje gorące

         

 

Przekąski

               

 

Napoje zimne

             

 

 

Topowe produkty z oferty Rafago 

 


 


Kawa ziarnista Lavazza Expert

 

Słodka i aromatyczna Aroma Top. Kremowa i delikatna Aroma Piu. Zrównoważona i czekoladowa Crema Ricca. Kremowa i aromatyczna Crema & Aroma. Harmonijny smak i bogaty aromat Crema Classica. Zdecydowany smak i intensywny aromat Gusto Piena. Intensywna i pobudzająca Gusto Forte. Intensywny smak z nutami suszonych owoców Tierra Bio Intenso.

 

          

 

Jednocześnie oferujemy mieszanki, takie jak: 

Słodka i wyrafinowana Qualita Oro. Zdecydowany smak i intensywny aromat Qualita Rossa. Kremowa i aromatyczna Crema e Aroma. Intensywna i pobudzająca Pronto Crema Grande Aroma.

 

      

 


 

 
Fabrycznie porcjowana kawa mielona Lavazza Blue

 

Pozwól by zawładnęła Twoimi zmysłami. Odkryj wyjątkowe smaki od Lavazza.

 

        

 

Espresso Intenso - mocna mieszanka kawy z intensywnym czekoladowym smakiem i gęstą trwałą pianką. Mieszanka doskonałej kawy Arabica z Brazylii  (40%) oraz Robusty z Azji południowo-wschodniej (60%).

Espresso Ricco - aromatyczna, czekoladowa mieszanka kawy z aksamitną pianką. Mieszanka najwyższej jakości kawy Arabica z Brazylii (40%) oraz Robusty z Azji (60%).

Caffe Crema Lungo - 100% kawy Arabica, słodka mieszanka z gęstą złotą pianką o smku śmietankowym. Mieszanka 100% kawy Arabica skomponowana z najwyższej jakości brazylijskich i indyjskich kaw. 

Tierra Espresso - mieszanka kawy Arabica z aromatycznym słodkim smakiem i gęstą pianką. Mieszanka zielonej kawy Arabica z Hondurasu, Peru i Kolumbii. 

Espersso Rotondo - mieszanka Premium 100% kawy Arabica. Skomponowana z najwyższej jakości kaw z Brazylii. Słodka, o pełnym smaku i aksamitnej piance.

 

 


 

 Gusto Forte - 1 kg

 

Jest mieszanką arabiki i robusty o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku oraz bardzo ładną pianką. Bardzo popularna w Polsce. Szczególnie polecana konsumentom lubiącym smak espresso i doceniającym piękną piankę, długo utrzymującą się na powierzchni napoju. Dostępna również Lavazza w systemie kapsułek Lavazza Blue.
  

 


 

Marsali Silver - 1 kg

Wyjątkowa mieszanka kawy, w której skłądzie 70% to arabika a 30% robusta. Jest ona specjalnie stworzona do przygotowania espresso o aksamitnym oraz słodkawym zapachu i delikatnym smaku.
Ponadto , z dużą starannością wybrane ziarna surowej kawy i indywidualne opalanie zapewniają majestatyczny smak i aromat, który czyni tą mieszankę idealną do przygotowania znakomitej kawy capuccino czy latte macciatto.


 

 

 

Kawa liofilizowana instant - 100% arabiki -  1 kg

Unikalna kawa instant stworzona na bazie ziaren arabiki w procesie liofilizacji, kawa o wyśmienitym smaku i aromacie dzięki  czemu idealnie trafia w gusta polskich konsumentów.

Czekolada 1kg, Herbata 1kg, Mleko 0,5kg

   

 

 


 

 

 

Mokambo - 1 kg

100% mieszanki świeżo palonych ziaren arabiki i robusty o intensywnym smaku i wyśmienitym zapachu. To najpopularniejsza kawa instant o doskonałej jakości, przeznaczona do dużych maszym vendingowych - AVM.

Czekolada 1kg, Mleko 0,5 kg, Herbata 1kg

  

 

 


 

Cronat - 1 kg

Kawa rozpuszczalna wyprodukowana z najlepszych ziaren, o wyjątkowym smaku i królewskim aromacie.

Czekolada 1kg, Herbata 1kg

     

Zupy - barszcz 1kg, pieczarkowa 1kg

     

 


 

AKCESORIA

 

Kubki plastikowe 160-300 ml

 

Kubki papierowe 160-300 ml

 

 

 

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.