OBIEKTY SPORTOWE

AUTOMATY VENDINGOWE DLA OBIEKTÓW SPORTOWYCH

 

PROFESJONALNE AUTOMATY VENDINGOWE
W AQUAPARKACH, OBIEKTACH SPORTOWYCH I NA STADIONACH

WODA MINERALNA, NAPOJE, PRZEKĄSKI DLA SPORTOWCÓW I KIBICÓW

 

Oferujemy automaty z zimnymi napojami, gorącymi napojami, przekąskami i innymi produktami spożywczymi, które zapewnią pełny asortyment produktów zarówno na dużej imprezie jak i w kameralnym klubie Spa. Portfolio naszych produktów w automatach dostosowane jest do potrzeb kibiców jak i sportowców dla których uwzględniliśmy specjalne menu.


- świetnie zaopatrzone ściany vendingowe

- kawa od włoskiego espresso po najnowsze flat white w dużym lub małym kubku
- wody gazowane i niegazowane różnych producentów
- zimne napoje w plastikowych butelkach z nakrętką w tym napoje izotoniczne, wody smakowe i napoje z małą ilością cukru
- szybkie i proste w obsłudze nowoczesne automaty z różnymi systemami płatniczymi

- regularnie uzupełniane automaty
- infolinia serwisowa czynna od 8:00 do 16:00 przez 7 dni w tygodniu

 

AQUAPARKI I BASENY
GORĄCY NAPÓJ PO CAŁYM DNIU W WODZIE


Aquaparki i baseny to miejsca, w których użytkownicy szczególnie silnie odczuwają potrzebę uzupełnienia kalorii i wypicia ciepłego napoju. Automaty vendingowe nie zajmują dużo miejsca i przy odpowiednim rozlokowaniu zapewniają napoje i przekąski 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Nasze automaty poza asortymentem spożywczym, mogą wydawać odżywki, obuwie ochronne, czepki itp.

STADIONY
DUŻY KUBEK CIEPŁEGO NAPOJU WYSTARCZY NA DŁUŻEJ


Na dużych imprezach sportowych odbywających się na stadionach napoje w bezpiecznych dużych kubkach 330 ml z pokrywą cieszą się nieustającą popularnością. Ściany vendingowe składające się z automatów do gorących napojów oraz automatów z zimnymi napojami i wodami mineralnymi w bezpiecznych plastikowych opakowaniach oraz z przekąskami zapewnią zaopatrzenie tysiącom ludzi na stadionach.

 

HALE SPORTOWE
ENERGETYCZNE PRZEKĄSKI I ZIMNE NAPOJE W ŚCIANACH VENDINGOWYCH


Oferujemy pełny asortyment wód mineralnych, napojów izotonicznych i energetycznych oraz odżywek, batonów energetycznych, zwykłych napojów. W popularnych siłowniach miejskich automaty vendingowe oferują szybkie i wygodne zakupy bezpośrednio na miejscu ćwiczeń.


KLUBY FITNESS
ZDROWE PRODUKTY, BOGATE W WITAMINY


Proponujemy wody mineralne, asortyment napojów izotonicznych i suplementów diety oraz odżywek, batonów energetycznych, zwykłych napojów. Nasze automaty poza asortymentem spożywczym, mogą wydawać odżywki, obuwie ochronne, kosmetyki itp.

 

powrót

 

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.