AUTOMATY DO SPRZEDAŻY PRZEKĄSEK

AUTOMATY DO SPRZEDAŻY PRZEKĄSEK

FAST

 

Fast – w automacie FAST można sprzedawać nie tylko batoniki, ale również rogale, dania obiadowe instant, kanapki oraz zimne napoje w pełnym asortymencie. Maszyna samosprzedająca FAST to idealna propozycja dla dużych firm i zakładów pracy. Aparat do sprzedaży przekąsek FAST charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem. Zapas produktów spożywczych w automacie FAST sprawia, że zimny napój lub kanapka jest w zasięgu ręki non stop 24/h. Automat FAST współpracuje z automatami do gorących napojów tworząc klasyczny zestaw automatów.

Wysokość - 183cm
Szerokość – 105cm
Głębokość – 79cm
Waga – 330kg
Moc maksymalna - 360W
Zasilanie - 230V

 

SOLID

 

Solid – duża pojemność produktów, solidny i wytrzymały, odporny na wandalizm, serwuje przekąski oraz zimne napoje, SOLID to „pancerna” konstrukcja automatu vendingowego, propozycja dla firm, zakładów pracy, szkół, również w miejsca narażone na wandalizm.

Wysokość - 184cm
Szerokość – 103,2cm
Głębokość – 89cm
Waga - 350kg
Moc maksymalna - 600W
Zasilanie - 230V

 

LUCE SNAC

 

Luce Snac – stalowa, masywna i niezawodna konstrukcja odporna na wandalizm to główne cechy aparatu Luce Snac . Automat do sprzedaży przekąsek i zimnych napojów Luce Snac charakteryzuje się dużą pojemnością przy niewielkich rozmiarach zewnętrznych.
Energooszczędne oświetlenie diodowe.

Wysokość - 183cm
Szerokość - 80cm
Głębokość - 83cm
Waga - 250kg
Moc maksymalna - 650W
Zasilanie - 230V

 

SAMBA

 

Samba – oferuje dużą elastyczność w konfiguracji ustawień oraz dużą pojemność produktów, z opcją podawania przekąsek, butelek, puszek oraz kartoników, opcjonalnie kanapki oraz dania obiadowe instant. Dodatkowe cechy, takie jak system fotokomórek oraz ergonomiczna szuflada do odbioru produktów, zapewniają każdorazową satysfakcję konsumenta z zakupu. Samba swoim wyglądem zdecydowanie przyciąga uwagę, a szczególnie frontowe drzwi z dwuwarstwową hartowaną szybą, która zapewnia bezpieczeństwo jak i dobrą ekspozycję oferowanych napojów i produktów spożywczych.

Wysokość - 183cm
Szerokość – 88cm
Głębokość – 86cm
Waga - 280kg
Moc maksymalna - 470W
Zasilanie – 230V

 

SNAKKY MAX

 

Snakky Max – klasyczny automat vendingowy, nowoczesny design, cyfrowy panelu wyboru, duże okno wystawowe. Serwuje do 48 różnych przekąsek i zimnych napojów w różnorodnym asortymencie. Temperatura chłodzenia 7-12 stopni. Snakky Max może współpracować razem z automatem do gorących napojów tworząc klasyczny zestaw automatów, w którym są wydawane zimne i gorące napoje oraz przekąski. Sugerowane lokalizacje dla automatu Snakky Max: budynki użyteczności publicznej, biura, zakłady pracy.

 

Wysokość - 183cm
Szerokość – 73,5cm
Głębokość – 85,5cm
Waga - 225kg
Moc maksymalna - 560W
Zasilanie - 230V

 

 

SNAKKY NATURAL

 

Snakky Natural – automat vendingowy przeznaczony do sprzedaży naturalnych napojów i zdrowej żywności: wody mineralne, soki naturalne, zdrowe przekąski przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Aparat sprzedający Snakky Natural szczególnie polecany jest dla szkół oraz obiektów sportowych, oraz dla klientów korporacyjnych doceniających napoje i produkty prozdrowotne.

 

Wysokość - 183cm
Szerokość – 73,5cm
Głębokość – 85,5cm
Waga - 225kg
Moc maksymalna - 560W
Zasilanie – 230V

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.