O NAS

O FIRMIE

Historia firmy

Firma rozpoczęła działalność w 1995 roku. Od 01.06.2016 firma przekształciła się w spółkę z o. o.
Naszym sukcesem jest stale rosnące grono zadowolonych klientów oraz coraz większa ilość obsługiwanych i sprzedawanych maszyn.
Od listopada 2011 roku firma Rafago jest członkiem Polskiej Grupy Vendingowej Sp. z o.o.

Obszar działania
Automaty vendingowe Rafago funkcjonują na Górnym Śląsku, Opolu i części Małopolski (na zachód od Krakowa), flota blisko 600 urządzeń vendingowych pracuje 24 godz. na dobę. Co miesiąc z automatów Rafago wydajemy blisko 200 tys. kubków gorących napojów oraz ponad 200 tys. sztuk zimnych napojów i przekąsek.

Zakres działalności
Zajmujemy się kompleksową aranżacją miejsc w których będą stały automaty (stołówki, pokoje socjalne, bufety), podłączamy automaty do sieci, dokonujemy rozruchu oraz bezpłatnego przeszkolenia w przypadku zakupu urządzenia lub dzierżawy.
Oferujemy pełne systemy bezgotówkowej sprzedaży/wydawania napojów na terenie biura i zakładu pracy w oparciu o różne systemy płatności (bilon, banknoty, karty płatnicze) lub karty pracownicze.

Razem tworzymy Rafago
Zespół Rafago liczy 20 osób, wśród nich dominują wykwalifikowani pracownicy z długoletnim stażem w branży vendingowej.
Zamiłowanie do pracy, staranność, dokładność, a przede wszystkim profesjonalność wykonywanej pracy oraz specjalistyczne szkolenia sprawiają, że zespół Rafago gwarantuje swoim klientom rozwiązania vendingowe, które cieszą się swoim autorytetem przez długie lata.

 

powrót
 

 

NASI PARTNERZY

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.