AUTOMATY NASTOLIKOWE I EKSPRESY KAWOWE

AUTOMATY I EKSPRESY KAWOWE

 

CINO XS GRANDE PRO

 

CINO XS GRANDE PRO – małe gabaryty tego ekspresu i estetyczny wygląd czynią z Lionesa idealną propozycje dla biur i gastronomii. Ekspres Lioness podaje 10 różnych napojów gorących, w tym kawę, kawę z mlekiem, czekoladę, herbatę. Pomimo swych niewielkich rozmiarów jego możliwości są zbliżone do dużych maszyn vendingowych, Lioness to najlepszy expres do biura.

Wysokość 166 cm
Szerokość 38 cm
Głębokość 45 cm
Waga 27 kg + 46,6 kg (szafka)
Moc maksymalna 1300 W
Zasilanie 230 V

 

CINO GRANDE

 

Cino Grande – profesjonalny ekspres kawowy dla biur oraz firm, duża wydajność i szybkość działania to zalety ekspresu Cino Grande, ten model ekspresu będzie niezawodny w większych biurach, również na stołówkach pracowniczych, w aneksach kuchennych Cino Grande to profesjonalny ekspres do gorących napojów, wyposażony w nowoczesny system zaparzania kawy Variflex – konsument ma możliwość wyboru kawy w tradycyjnej filiżance lub dużym kubku 300ml, opcjonalnie również dzbanek. Każdy rodzaj napoju jest dostępny na jedno wciśnięcie guzika, od małego włoskiego espresso po dużą kawę latte z podwójną dawką mleka. Opcjonalnie ekspres Cino Grande wyposażony w dodatkową lodówkę serwuje do kawy naturalne mleko.

 

Wysokość - 67cm
Szerokość - 42cm
Głębokość – 58,4cm
Waga - 34kg
Moc maksymalna - 2100W
Zasilanie – 230V

 

CINO

 

Cino – profesjonalny ekspres do biura, mały ekspres z dużą ilością napojów kawowych, idealne rozwiązania dla średnich biur. Ekspres Cino jest nowoczesny i estetyczny, będzie tworzył dobraną kompozycję z każdym biurem. Cino posiada czytelny wyświetlacz, który komunikuje tryb pracy ekspresu. Każdy napój posiada przyporządkowany guzik wyboru, jedno wciśnięcie i możemy wybierać dowolny napój.

Wysokość - 55cm
Szerokość – 31,5cm
Głębokość - 50cm
Waga - 26kg
Moc maksymalna - 1500W
Zasilanie – 230V

 

KORINTO

 

Korinto – ekspres do gorących napojów, średniej wielkości, sprawdzi się w działaniu w lokalizacjach o średnim spożyciu gorących napojów, ekspres Korinto podaje kawę ziarnistą lub kawę instant oraz dodatkowo napoje czekoladowe. Maszyna Korinto pomimo swych średnich rozmiarów ma cechy dużego ekspresu kawowego. Opcjonalnie ekspres Korinto podaje do kawy świeże, naturalne mleko (opcja z lodówką na mleko).

Wysokość – 71,5cm
Szerokość – 33cm
Głębokość – 52,8cm
Waga -32kg
Moc maksymalna - 1950W
Zasilanie – 230V

 

KORO

 

Koro – mały ekspres kawowy, który oferuje duży wybór gorących napojów. Ekspres Koro serwuje znakomitą kawę ziarnistą, od włoskiego espresso po kawę latte, dodatkowo w ekspresie Koro dostępna jest również czekolada. Ekspres koro przeznaczony jest do biur średniej wielkości.

Wysokość - 55cm
Szerokość – 33cm
Głębokość – 52cm
Waga - 27kg
Moc maksymalna - 1500W
Zasilanie – 230V

 

LIONESS NESCAFE

 

Lioness Nescafe – idealny automat do biura z markową kawą Nescafe, dodatkowo ekspres serwuje całą paletę napojów gorących od Nestle: czekolada, herbata, mleko. Szybkość wydawania napojów plus markowe produkty, niezmiennie dobra jakość to zalety ekspresu Lioness Nescafe.

Wysokość – 166cm (razem z szafką)
Szerokość – 38cm
Głębokość – 45cm
Waga – 27kg
Moc maksymalna - 620W
Zasilanie - 230V

 

LIONESS MINI oraz XX-OC

 

Lioness MINI – mały ekspres kawowy dla małych i średnich biur. Intuicyjna i prosta obsługa, Pomimo niewielkich rozmiarów Liones MINI wyposażony jest w duże pojemniki, które ułatwiają codzienną eksploatację ekspresu. Ekspres serwuje napoje z kawy ziarnistej i instantów: kawa, czekolada, wyjątkowo szybki w działaniu, czas wydawania napoju ok 35 sekund.

Wysokość - 55cm
Szerokość – 33cm
Głębokość – 45cm
Waga – 20kg
Moc maksymalna - 2050W
Zasilanie – 230V

 

ZAUFALI NAM

© RAFAGO Sp. z o.o.