PRACA

PRACA

poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Technik – serwisant

Miejsce pracy:Górny Śląsk, Podbeskidzie i Opolskie

Obowiązki:

  • bieżąca obsługa maszyn samosprzedajacych do gorących napojów i do przekąsek

  • rozliczanie produktów i utargów z maszyn

  • drobne naprawy i usuwanie uszkodzeń

  • pomoc w montażu i demontażu maszyn i urządzeń

  • utrzymanie automatów i najbliższego otoczenia w czystości

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne w kierunku obsługi i naprawy automatów

  • staranność, czystość i samodzielność w pracy

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość pracy w ruchomych dniach i godzinach

  • Samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na adres:

biuro@rafago.pl

lub kontakt telefoniczny: 32-203-75-78

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel Handlowy

Obowiązki:

Efektywne pozyskiwanie rentownych lokalizacji pod maszyny samosprzedajace oraz gastronomiczne

dynamiczny rozwój sieci klientówpozyskiwanie i tworzenie bazy klientów

nienaganna i efektywna współpraca z pozyskanymi klientami

efektywne planowanie aktywności

udział w szkoleniach organizowanych przez partnerów biznesowych Rafago

spotkania handlowe i prezentacje u Klientów

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Samodzielność

  • Umiejętność podejmowania decyzji

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność negocjacji

  • Ukierunkowanie na budowanie pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w ruchomych dniach i godzinach - również w niepełnym wymiarze

ZAUFALI NAM